Artlantis 2020 − nowe możliwości

Program Artlantis jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem do tworzenia fotorealistycznych renderów i animacji. Jest pionierskim rozwiązaniem w dziedzinie wizualizacji architektonicznej, kompatybilnym ze wszystkimi programami do modelowania 3D dostępnymi na rynku.

Kolory RAL

Artlantis 2020 oferuje 243 skodyfikowane kolory i odcienie z palety Ral Effect, RAL Design i RAL Classic, które są wyznacznikami standardów w świecie architektury i budownictwa.

Narzędzie Odszumianie

Zmniejsz lub nawet wyeliminuj szumy pochodzące z renderowania, zwykle wytwarzane przez odbicia od tekstur. Chcesz trochę szumu na obrazie? Sam zdecyduj, czy włączyć tę opcję, czy nie. Narzędzie Odszumianie analizuje piksele i redukuje szumy.

Trawa 3D

Zintegrowany katalog mediów oferuje 4 nowe i 6 zaktualizowanych rodzajów trawy 3D wzbogaconych o nowe ustawienia: dostosowanie koloru kępek trawy czy zmiany gęstości w zależności od odległości od kamery.

Narzędzie Portal

Portale – nowe ustawienie optymalizacyjne do zarządzania oświetleniem w programie Artlantis. W przypadku korzystania z niskich ustawień do szybkiego renderowania opcja ta poprawia jakość oświetlenia scen wewnętrznych i usuwa szumy z renderingu.