Pracujemy zdalnie, ale normalnie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 na wszystkich dotychczasowych kanałach komunikacyjnych.
W trosce o zdrowie naszych pracowników zdecydowaliśmy, że od końca ubiegłego tygodnia prawie cały nasz zespół pracuje z domów. Tak jak użytkownicy ARCHICADa, tak samo i my posiadamy narzędzia, które pozwalają nam realizować wszystkie nasze normalne działania w sposób zdalny.
Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 na wszystkich dotychczasowych kanałach komunikacyjnych.
Jedyne co się zmienia, to w najbliższych dniach nie zapraszamy do odwiedzania naszego biura w Warszawie.
Wszystkie produkty z naszej oferty są dostępne i na bieżąco realizujemy zamówienia.
Programy zabezpieczane kluczami softwarowymi i numerami seryjnymi nie wymagają dostaw. Wsparcie techniczne funkcjonuje bez zmian, odpowiadamy na wszystkie pytania.
Zapraszamy do kontaktu:
- telefonicznie pod numerem: 22 617-68-35
- mailowo pod adresem: archicad@wsc.pl
- przez naszą stronę na Facebook’u pod adresem: http://m.me/ArchiCAD.Polska
Dodatkowo w najbliższych dniach przedstawimy Państwu szereg rozwiązań oraz wydarzeń, które pomogą najlepiej wykorzystać czas spędzany w domu w ramach akcji #ZostańWDomu!