Archicad w promocyjnym pakiecie z programem Revu firmy Bluebeam do 30 kwietnia 2021 roku

Połącz swojego Archicada z Revu Standard firmy Bluebeam. Oszczędzaj czas i redukuj koszty projektowe.

polaczenie archicad revu bluebeam

Dzięki zaawansowanym możliwościom oznaczania i współpracy, Bluebeam Revu jest podstawowym narzędziem komunikacji dla architektów przy użyciu plików PDF.

Uzyskanie w odpowiednim czasie informacji zwrotnych na temat projektu od zainteresowanych stron ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia kosztownych zmian podczas budowy. Revu przyspiesza przeglądy projektu, umożliwiając wszystkim uczestnikom procesu projektowego nanoszenie poprawek i współpracę nad tymi samymi dokumentami w czasie rzeczywistym lub w dowolnym momencie.

Zarządzanie dokumentacją
Revu umożliwia zarządzanie plikami w jednym miejscu, dzięki czemu zespoły projektowe mają łatwy dostęp do najnowszych dokumentów, mogą je przesyłać i przeglądać.

QA/QC 
Narzędzia do oznaczania i współpracy w programie Revu pozwalają na szybsze, dokładniejsze i bardziej wnikliwe przeglądy jakości.

Przegląd dokumentacji
Revu upraszcza przesyłanie dokumentów dzięki wydajnym narzędziom do oznaczania i edycji oraz bezproblemowej integracji z wieloma systemami zarządzania dokumentami.

Publikowanie RFI 
Revu zapewnia przejrzystość i organizację RFI dzięki inteligentnym znacznikom, hiperłączom i narzędziom wizualizacji, pomagając w utrzymaniu projektu na właściwym torze.

Dzięki dwukierunkowemu połączeniu, wszystkie znaczniki utworzone w Bluebeam Revu zostaną zaimportowane jako wpisy w programie Archicad i pojawią się we właściwym miejscu na dokumentacji projektowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Bluebeam Revu? Zapisz się na nasze webinarium, które odbędzie się 17 marca o godz. 11 – ZAPISZ SIĘ.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 bądź do wyczerpania zapasów i dotyczy zakupu nowych, pełnych wersji Archicada 24 oraz programu Revu Standard. Do każdej nowo zakupionej wersji Archicada 24 dodawany jest program Revu Standard o wartości 1390 zł netto.