Duzy Baner skanery

FARO Focus S

FocusSkaner FocusS  łączy w sobie wszystkie zalety dobrze znanych skanerów laserowych firmy FARO z najbardziej innowacyjnymi dziś funkcjami, umożliwiając skanowanie laserowe zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając prawdziwą mobilność, szybkość i niezawodność. 

FocusS firmy FARO wyznacza nowy poziom skanowania laserowego dla wszystkich zastosowań w takich branżach, jak budownictwo, BIM/CIM, bezpieczeństwo publiczne i kryminalistyka.

  • Zasięg – skaner Faro FocusS dostępny jest w trzech wersjach o zróżnicowanych zasięgach. Wyróżniamy modele: FocusS 70 z maksymalnym zasięgiem 70 m, FocusS  z zasięgiem 150 m oraz FocusS 70 z zasięgiem 350 m.
  • Dokładność – teraz FocusS rejestruje otoczenie z większą dokładnością pomiaru odległości, wykorzystując kompensator dwuosiowy i pomiar kątowy.
  • Temperatura – rozszerzony zakres temperatur umożliwia skanowanie w wymagających warunkach otoczenia
  • Kompensacja w terenie –  dzięki funkcji kompensacji w terenie, użytkownicy mogą weryfikować i regulować. kompensacje skanera FocusS w miejscu pomiarów lub w biurze, zapewniając najwyższą jakość skanowania. Obszerny raport z kompensacji jest generowany automatycznie.
  • Szczelność IP54 –  dzięki hermetycznej obudowie skaner laserowy FocusS otrzymał certyfikat zgodności z normą przemysłową dotyczącą stopnia ochrony (IP) i został zaszeregowany w klasie 54 w zakresie odporności na czynniki środowiskowe.
  • Łączenie zdjęć HDR – aparat HDR bez trudu rejestruje szczegółowy obraz, zapewniając naturalną kolorową nakładkę na dane skanowania w trudnych warunkach oświetlenia.
  • Interfejs na akcesoria –  ten ponadczasowy interfejs umożliwia podłączanie dodatkowych akcesoriów do skanera, co umożliwia dostosowanie go do potrzeb użytkownika.