Duzy baner strona glowna 2 Duzy baner strona glowna 3

ARCHICAD edukacyjny

Pytanie: Wpisany numer seryjny ostateczny (final) nie działa.
Odpowiedź: Jeśli nazwisko podczas rejestracji wyświetlane jest ze znakami zapytania zamiast  polskich liter należy odinstalować ARCHICADa a podczas ponownej instalacji wpisać już ostateczny numer seryjny.

Pytanie: Po wpisaniu numeru seryjnego w oknie instalacji nie działa przycisk "Dalej".
Odpowiedź: Najprawdopodobniej została wpisana niepotrzebna spacja lub pojawia się inny błąd literowy. Najpewniejsze jest użycie funkcji schowka (clipboard) i przekopiowanie danych (Ctrl+C, Ctrl+V) bezpośrednio z e-maila rejestracyjnego.

  

Pytanie: Rejestracja nastąpiła już jakiś czas temu a ciągle nie dostałem e-maila potwierdzającego z numerem seryjnym.
Odpowiedź: Numer seryjny 30-dniowy (po pierwszej rejestracji) dostarczany jest automatycznie przez serwer natychmiast po rejestracji, numer 12-miesięczny (ostateczny/final) w ciągu maksymalnie kilku dni. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia po rejestracji a używasz konta "Onet" lub "Wirtualna Polska" prawdopodobne jest że został zablokowany prze serwery antyspamowe. Należy zwrócić się do firmy WSC lub zarejestrować się z kontem pocztowym z innej domeny.

 

Pytanie: Czy ARCHICAD w wersji edukacyjnej objęty jest pomocą techniczną?
Odpowiedź: Nie. Wersja edukacyjna nie jest oficjalnie wspierana ani przez producenta (firma Graphisoft) ani przez jej polskich przedstawicieli (firma WSC oraz lokalni sprzedawcy).
Nieoficjalną pomoc znaleźć można wśród użytkowników ARCHICADa na ArchiFORUM.