ARCHICAD 23 TWINMOTION

Program GRAPHISOFT BIM Manager

BIM Manager Banners 1200x630

Już 4 maja 2020!

Dołącz do nas online i zostań certyfikowanym menedżerem ARCHICAD BIM firmy GRAPHISOFT.

 

Jeśli jesteś już menedżerem BIM / koordynatorem BIM lub chcesz zostać jednym z nich, jest to świetna okazja, aby zapoznać się ze wszystkimi nowymi standardami technologii BIM i najlepszymi praktykami. Weź udział w 10-tygodniowym interaktywnym kursie online pełnym prezentacji, porad i wirtualnych działań. Ucz się od doświadczonych trenerów GRAPHISOFT i byłych menedżerów BIM. Znajdziesz tam wszystko, co musisz wiedzieć, aby zarządzać biurem BIM opartym na programie ARCHICAD; od tworzenia projektów, poprzez współpracę z konsultantami, po zarządzanie ludźmi i procesami. 

Poznaj innych praktyków i podziel się swoimi doświadczeniami z pracy nad projektami BIM przy użyciu ARCHICADa. Zalicz testy, aby zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat GRAPHISOFT.

 

Informacje o systemie szkoleń online

 • Program szkoleń online będzie trwał 10 tygodni i będzie obejmował 3 moduły: (Zarządzanie biurem BIM) BIM Office Management, (Tworzenie wzorców ARCHICADa) ARCHICAD Template Creation i (Koordynacja projektów BIM) BIM Project Coordination. Każdy moduł będzie zawierał 2-4 podmoduły. W sumie podmodułów będzie 10, a 1 podmoduł będzie dostępny co tydzień, aby pasował do czasu trwania kursu.
 • Każdy podmoduł będzie składał się ze spotkań na żywo z trenerami oraz materiałów, takich jak pliki zawierające treści omawiane podczas spotkań na żywo, szablony BEP / EIR, pliki ARCHICADa, które uczestnicy mogą pobierać i uczyć się we własnym tempie.
 • Będą organizowane 2-3 spotkania na każdy tydzień, o łącznej długości 2-3 godzin, w rozłożone na różne dni lub wszystkie w tym samym dniu. Spotkania będą również rejestrowane dla uczestników, którzy nie będą mogli uczestniczyć w nich na żywo. Dodatkowe 2-3 godziny pracy tygodniowo będą wymagane do ukończenia ćwiczeń i nauki.
 • Pod koniec każdego tygodnia odbędzie się krótki egzamin lub ćwiczenie. Ogólny wynik egzaminów / ćwiczeń zostanie wzięty pod uwagę przy certyfikacji. Kandydaci, którym się powiedzie, otrzymają certyfikat ARCHICAD BIM Manager, który będzie ważny przez 2 lata.

 

Pod koniec kursu:

 • Będziesz rozumieć wszystkie aktualne standardów BIM, w tym ISO 19650
 • Będziesz w stanie wdrożyć BIM w swojej praktyce, stosując usystematyzowane podejście
 • Będziesz z powodzeniem prowadzić analizy EIR (Wymagania wymiany informacji) i opracowywać BEP (Plan wykonania BIM).
 • Dowiesz się, jak rozwijać i zarządzać różnymi obszarami wzorca ARCHICADa, takimi jak jego struktura, dane, konwencje nazewnicze i mechanizmy zapewniania jakości.
 • Nauczysz się, jak stworzyć i zarządzać różnymi obszarami opracowywanego projektu w ARCHICADzie, w tym system hotlink, zarządzanie atrybutami i tworzenie dokumentacji.
 • Nauczysz się, jak podejść do konkretnych wyzwań związanych z modelowaniem w ARCHICADzie, takich jak budynki wielopoziomowe, rewizje i różne etapy renowacji.
 • Nauczysz się, jak przeprowadzić audyt projektów, aby zapewnić spójność modelu i danych, używając zarówno ARCHICADa jak i Solibri Model Checker.
 • Będziesz z powodzeniem tworzyć translatory IFC, aby osiągnąć najlepsze wyniki podczas eksportowania lub importowania plików IFC w celu efektywnej współpracy z zewnętrznymi konsultantami, którzy używają innego oprogramowania. o Nauczysz się, jak podejść do koordynacji z innymi konsultantami przy użyciu modeli IFC i zarządzania zadaniami poprzez BCF.

 

Szczegółowe informacje:  learn.graphisoft.com >

Zapisy: learn.graphisoft.com/user_catalog_class/show/15419 >